Přeskočit navigaci

Tlumočení čínština

Tlumočení do čínštiny nabízíme jak konsekutivní, tak simultánní. Další službou je tzv.

Čínština on - line

Při této službě můžeme tlumočit telefonicky nebo prostřednictvím on-line komunikátorů jako je Skype, bez nutnosti fyzické přítomnosti překladatele z čínštiny.

Po více jak 10-ti letech zkušeností a praxe v překladatelských a tlumočnických službách Vám můžeme nabídnout kromě klasických písemných překladů rovněž

tlumočení z čínštiny a to v prvotřídní kvalitě.

Překladatel z čínštiny – tlumočník z čínštiny

Tlumočením se obecně rozumí ústní překlad při dané obchodní schůzce či jednání nebo také při konání kongresu apod. K těmto úkonům je potřeba tlumočník čínštiny. Naopak překladatelství je písemný projev, na který má překladatel čínštiny více času.

Tlumočení může být konsekutivní, tzn. tlumočení bez odposlechu, obvykle prováděné po vyslovení několika vět, často na obchodních schůzkách v kancelářích nebo během oběda či večeře. Tlumočník čeká, až se řečník vysloví a bezprostředně poté danou řeč přetlumočí.

Nebo dalším druhem je tlumočení simultánní, tzv. kabinkové, které se provádí převážně na různých konferencích pro větší počet lidí, při použití sluchátek a mikrofonu. Simultánní tlumočník sedí v kabince a jeho tlumočení je pouštěno přes mikrofon do sluchátek posluchačů v reálném čase. Simultánní tlumočení je obvykle náročnější a proto i dražší. Vše se odvíjí podle potřeb zákazníka. Ceny za provádění tlumočení naleznete zde: Překlady do čínštiny – ceník.